Pon - Pt: 7:30 - 15:30
ul. Bukowska 332
60-189 Poznań
+48 530 101 201
biuro@f1carwash.pl

F1CarWash

myjnie bezdotykoweSpółka F1 Industries istnieje na Polskim rynku od 1999 roku, działając jako importer i producent w wielu gałęziach przemysłu. Nasza marka F1 Car Wash skupia sie dzisiaj na nowoczesnych, bezdotykowych myjniach samochodowych, produkujemy i dystrybuujemy systemy automatyczne przeznaczone do pojazdów osobowych i ciężarowych. Udoskonalamy technologię nieustannie - dlatego dzisiaj doszliśmy do perfekcji i niezawodności naszych urządzeń.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania nie tylko w zakresie produkcji technologii myjącej, jej serwisu i konserwacji, ale przede wszystkim w procesie pozyskiwania gruntów oraz wszelkiej dokumentacji niezbędnej do budowy.

"POD KLUCZ" Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która realizuje kompleksowo inwestycję.

Do tego celu zatrudniamy najlepszych specjalistów w zakresie inżynierii, architektury, marketingu oraz handlu. Taki właśnie niezawodny zespół:

  • wskazuje lokalizację,
  • ocenia jej potencjał,
  • weryfikuje możliwości formalno-prawne nieruchomości,
  • projektuje, buduje,

.... a to wszystko zwieńcza wsparciem marketingowym na zaistnienie myjni inwestora na rynku.

 

Współpracujemy z indywidualnymi inwestorami, sieciami stacji benzynowych czy serwisami samochodowymi. Cały czas jednak należy mieć na uwadze, że nasi Klienci to partnerzy, którzy dzięki budowie myjni zapewniają sobie szybko-zwrotną inwestycję i korzyści przez działanie myjni w kolejnych latach.

Po uruchomieniu myjni nie zostawiamy naszych partnerów bez opieki. Cały czas służymy serwisem urządzeń, oferujemy wydajną chemię do mycia oraz wspieramy wiedzą techniczną

Wybudujemy dla Ciebie myjnię!