Pon - Pt: 7:30 - 15:30
ul. Bukowska 332
60-189 Poznań
+48 530 101 201
biuro@f1carwash.pl

Jak to robimy?

myjnie bezdotykoweNa każdym etapie Twojej inwestycji pracują profesjonaliści. Zaczynamy od spotkania, na którym pracownik działu handlowego przekazuje Ci całe Know-How prowadzenia myjni bezdotykowej. Wyposażony jest w wiedzę techniczną, ale przede wszystkim przekaże wszystkie najważniejsze informacje potrzebne do zoptymalizowania inwestycji.

 

Wsparcie handlowo - inwestycyjne

Dobór lokalizacji myjni bezdotykowej ma bardzo istotne znaczenie i ma bezpośredni wpływ na osiągane w przyszłości zyski

Oceniając lokalizację należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników:

Działka powinna posiadać odpowiednie przeznaczenie pozwalające na prowadzenie tego typu działalności. Należy również sprawdzić dostępność mediów. Prąd, woda i kanalizacja są niezbędne do prawidłowego działania myjni. Atutem jest również dostęp do gazu ziemnego, jednak nie jest on niezbędny.

Działka powinna być usytuowana w sąsiedztwie ulicy o wysokim natężeniu ruchu kołowego oraz blisko osiedli mieszkaniowych. Sąsiedztwo stacji paliw, restauracji czy obiektu handlowego zapewni dodatkowy przepływ potencjalnych klientów. Należy również zwrócić uwagę na prędkość przejeżdżających w pobliżu pojazdów, łatwość wjazdu oraz odpowiednią widoczność myjni z ulicy. Preferowana prędkość samochodów w otoczeniu myjni to maksymalnie 50km/h.

 

Wsparcie projektowo-inżynieryjne

Wieloletnie doświadczenie architektów gwarantuje rozwiązania projektowe na najwyższym poziomie.

-niezależność techniczna każdego stanowiska

-indywidualny system dozowania detergentu dla każdego stanowiska mycia

-rozbudowane systemy zarządzania myjnią z możliwością pełnej kontroli przychodów za pomocą powiadomień SMS

-energooszczędne oświetlenie w technologii LED z systemem zmierzchowym i doświetleniem

Podczas procesu projektowego i budowlanego współpracujemy z renomowanymi pracownikami branżowymi z całej Polski, co pozwala na sprawne realizowanie inwestycji w całym kraju. Zrzeszamy doświadczonych projektantów, absolwentów architektury i urbanistyki z Politechniki Poznańskiej.

Ponad to dział projektowy swoim zakresem obejmuje pełnienie czynności nadzoru autorskiego przy realizacji każdego projektu.

 

Wsparcie wykonawcze

Współpracujemy z firmami specjalizującymi się w budowie myjni samochodowych, dlatego prace budowlane przebiegają sprawnie, a wykonanie jest profesjonalne.

Zapewniamy fachowy projekt dostosowany do preferencji Klienta, oferujemy kierownictwo budowy, wykonujemy prace ziemne, przyłączeniowe oraz montażowe.

Nasi specjaliści oferują usługi na najwyższym poziomie, dbamy o to, żeby na każdym etapie kontrolować terminowość i  jakość wykonania. Wieloletnie doświadczenie pozwala na podejmowanie działań optymalizujących koszty Klienta.

Jakość wykonania posadzek i zadaszenia wpływa na sprawność funkcjonowania obiektu dlatego bazujemy na sprawdzonych metodach ich wykonania.

Wybudujemy dla Ciebie myjnię!