Pon - Pt: 7:30 - 15:30
ul. Bukowska 332
60-189 Poznań
+48 530 101 201
biuro@f1carwash.pl

Jaka myjnia?

Oczywiście NIEZAWODNA!

Spośród wielu rozwiązań technologicznych wybraliśmy dwa najlepsze:

TECHNOLOGIA KONTENEROWA

 

...to najbardziej zaawansowana technologia, bezpieczeństwo i oszczędność przy zachowaniu najwyższych parametrów pracy i jakości. Umieszczenie wszystkich elementów systemu w kontenerze technologicznym zapewnia łatwy dostęp do wszystkich części myjni. Podzespoły nie są zintegrowane ze sobą, co zapewnia niezależne działanie poszczególnych stanowisk. System kontenerowy oferuje bardzo wydajny, choć większy od modułowego gabarytowo osprzęt, dający gwarancję najlepszych efektów mycia.

TECHNOLOGIA MODUŁOWA

 

...to mniejsze, ergonomiczne szafy technologiczne umieszczone między stanowiskami mycia . Jest to optymalne rozwiązanie na działkach z ograniczoną powierzchnią zabudowy. Zastosowanie tego rozwiązania umożliwia częściowo wykorzystanie miejsca zajmowanego przez kontener na stanowisko mycia. Wszystkie podzespoły zamknięte są w obudowie ze stali nierdzewnej, zabezpieczając odpowiednio wewnętrzne elementy myjni narażone na bezpośredni kontakt z wodą.

 

Jak działa myjnia bezdotykowa?

OPRYSK WSTĘPNY AKTYWNĄ PIANĄ ( OPCJA DODATKOWA ) PIERWSZY ETAP MYCIA Z ZASTOSOWANIEM SILNEGO DETERGENTU MYJĄCEGO Z WODĄ
( NISKIE CIŚNIENIE )
SZCZOTKI Z AKTYWNĄ PIANĄ ( OPCJA DODATKOWA ) OPCJA DODATKOWEJ SCZOTKI  ( JEDNA NA STANOWISKO ) Z MIĘKKIM WŁOSIEM I WYTWORNICĄ WKTYWNEJ PIANY CZYSZCZĄCEJ, STOSOWANA DO USUWANIA UPORCZYWYCH ZABRUDZEŃ, INSEKTÓW ITP.
MYCIE ZASADZNICZE ETAP MYCIA Z ZASTOSOWANIEM CIEPŁEJ, ZMIĘKCZONEJ WODY I DETERGENTU MYJĄCEGO
( WYSOKIE CIŚNIENIE )
PŁUKANIE PIERWSZE SPŁUKIWANIE ZABRUDZEŃ WODĄ SIECIOWĄ
( WYSOKIE CIŚNIENIE )
WOSKOWANIE NAKŁADANIE NA KAROSERIĘ WOSKU TWORZĄCEGO OCHRONNĄ POWŁOKĘ NA LAKIERZE SAMOCHODU
( ŚREDNIE CIŚNIENIE) 
PŁUKANIE KOŃCOWE I NABŁYSZCZANIE DRUGIE SPŁIUKIWANIE PRZY UŻYCIU WODY OSMOTYCZNEJ I NABŁYSZCZAJĄCEGO ŚRODKA CHEMICZNEGO ZAPOBIEGAJĄCEGO POWSTAWANIU ZACIEKÓW NA LAKIERZE

Wybudujemy dla Ciebie myjnię!